Co przemawia za wdrożeniem kasy Novitus Sento E?

Cechy kasy fiskalnej Novitus Sento E

Model Sento E nie jest nowością na polskim rynku technologii sprzedaży. Ta kasa fiskalna marki Novitus od wielu lat znajduje się w ofercie dealerów urządzeń rejestrujących. Dlaczego w takim razie przedsiębiorcy powinni zainteresować się akurat tym modelem? Ponieważ Novitus Sento E to sprawdzone rozwiązanie technologiczne dla handlu i usług, które oferuje szereg udogodnień w codziennej pracy.

Kopia paragonów – na karcie pamięci

Najważniejsze funkcjonalność kasy Sento E wiąże się z obecnością modułu elektronicznej kopii paragonów. Wspomniane rozwiązanie technologiczne zapewnia zapisywanie istotnych dokumentów w formie cyfrowej – na karcie pamięci SD. Z punktu widzenia użytkownika kluczowe wydaje się to, że sam proces archiwizacji danych przebiega w sposób automatyczny. Nie trzeba również gromadzić kopii paragonów drukowanej na papierowych rolkach. Dodatkowo, obecność tego modułu zapewnia niższe koszty eksploatacji oraz pozwala na skuteczniejsze zabezpieczenie cyfrowej dokumentacji. Wynika to z faktu, że mechanizm drukujący, obecny w kasie Novitus Sento E, wykorzystuje do pracy tylko 1 rolkę papieru termicznego. Natomiast użytkownik tego modelu może w dowolnym momencie wykonać backup ważnych danych (na płycie DVD, dysku twardy/zewnętrznym komputera czy pendrivie).

Duża baza PLU w standardzie

Omawiany tu model można z pełną odpowiedzialnością uznać za urządzenie rejestrujące średniego segmentu. Szybko przekonamy się jednak, że Novitus Sento E wyróżnia się na tle innych kas fiskalnych ze wspomnianej grupy. A decyduje o tym przede wszystkim możliwość zdefiniowania naprawdę dużej bazy towarowej – maksymalnie do 16 000 PLU. Dzięki temu model Sento E radzi sobie bez problemu nie tylko w średnich czy małych działalnościach gospodarczych, ale także w niektórych większych firmach. Dodatkową zaletą tej kasy fiskalnej jest zaś fakt, że pozwala ona na stosowanie precyzyjnych nazw wszystkich produktów oraz usług: nawet do 40 znaków + 3 linie opisu (po 40 znaków). Warto też podkreślić, iż Novitus Sento E oferuje skonfigurowanie 32 profili kasjerów, 100 grup towarowych oraz 8 rabatów/narzutów. Innymi słowy, jest to średnia kasa fiskalna, która zapewnia naprawdę wszechstronne zarządzanie asortymentem.

Graficzne ekrany i programowalna klawiatura

Tak jak zauważyliśmy we wstępie, w kasie fiskalnej Novitus Sento E obecne są praktyczne rozwiązania technologiczne, które zdecydowanie ułatwiają codzienną pracę. Oprócz modułu elektronicznej kopii paragonów, do zestawu funkcjonalnych ogniw na pewno można zaliczyć klawiaturę oraz ekrany urządzenia. Wystarczy wspomnieć, że model Sento E oferuje zaprogramowanie 28 przycisków funkcyjnych. W związku z tym, kasa pozwala na stosowanie trybu szybkiej sprzedaży oraz zdefiniowanie bezpośredniego dostępu do wybranych pozycji w menu.

Jeśli chodzi o wyświetlacze urządzenia fiskalnego, w Novitus Sento E obecne są 2 graficzne ekrany LCD, które pracują w rozdzielczości 132 x 32 piksele oraz emitują komunikaty w 4 liniach po 22 znaki. Kasa gwarantuje więc stały, wygodny dostęp do informacji na temat przebiegu obsługi – zarówno kasjerowi, jak i klientom.

1 Comment

  1. maciek

    interesujący model 🙂 rozważam jeszcze posnet bingo hs ej ale jednak po tym opisie chyba skłaniałbym się ku standardom proponowanym przez sento 🙂

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *