Dobrze znana kasa fiskalna Perła w odświeżonej wersji Plus

Kasa fiskalna Farex Perła Plus

Na rynku fiskalnym znajdują się urządzenia, które mogą się pochwalić mniejszą bądź większą popularnością. Do drugiej grupy modeli z pewnością zaliczała się dotychczas kasa rejestrująca Farex Perła. Urządzenie o małych gabarytach, proste w obsłudze i przede wszystkim niedrogie. Czy sukces ten uda się powtórzyć w przypadku nowej wersji wspomnianego modelu? Od niedawna w sprzedaży dostępna jest bowiem kasa Farex Perła Plus.

Wizualnie bez większych zmian

Kasa fiskalna Perła Plus, podobnie jak poprzedniczka, z pewnością zalicza się do grona małych urządzeń rejestrujących. Kompaktowe wymiary tego modelu wynoszą zaledwie 105 x 90 x 180 mm, natomiast jego waga – tylko 0,7 kg. Co ciekawe, urządzenie jest dostępne w 2 wariantach kolorystycznych: czarnym lub białym. W rezultacie, przedsiębiorca może dostosować zamówioną Perłę np. do wystroju wnętrza w firmie. W związku z tym, czy wizualnie coś w ogóle się zmieniło w tej kasie marki Farex? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pod tym względem zmodyfikowana została jedynie nazwa modelu, znajdująca się na obudowie.

Większa baza towarowa w standardzie

Pojemność bazy towarowej jest jednym z najważniejszych parametrów każdego urządzenia fiskalnego. Od tego często zależy, czy dany model znajdzie zastosowanie w konkretnej działalności gospodarczej. Kasa lub drukarka musi przecież umożliwiać obsługę wszystkich elementów asortymentu, który jest oferowany klientom indywidualnym. Dlatego na uwagę zasługuje fakt, że Farex Perła Plus posiada bazę towarową o wielkości 5 000 PLU. Jak widać, w porównaniu z poprzednim modelem, który pozwalał na zdefiniowanie 3 000 pozycji, teraz to małe urządzenie fiskalne gwarantuje obsługę znacznie większej liczby produktów lub usług.

Dodatkowo, zaletą tej kasy rejestrującej jest możliwość korzystania z praktycznego oprogramowania komputerowego PLU Manager. Wspomniane narzędzie informatyczne z pewnością ułatwi konfigurowanie poszczególnych elementów asortymentu.

Gdzie sprawdzi się Perła Plus?

Oczywistym zastosowaniem Farex Perła Plus wydaje się handel mobilny. Wskazują na to kompaktowe gabaryty tej kasy fiskalnej oraz jej mała waga. Perła Plus zagwarantuje po prostu wygodne i skuteczne wykonywanie obowiązków. Pomyli się jednak ten, kto pomyśli, że omawiane tu urządzenie sprawdzi się wyłącznie podczas pracy w terenie.

Już po model Perła sięgali także właściciele małych i średnich firm stacjonarnych. Natomiast odświeżona wersja z „Plusem” w nazwie, głównie za sprawą większej bazy towarowej, jest jeszcze ciekawszą propozycją dla przedsiębiorstw obsługujących klientów w swoich siedzibach. Ponadto, kasa marki Farex zapewnia teraz nie tylko współpracę z terminalem płatniczym, ale także rejestrowanie usług czasowych, np. na parkingach czy w salach zabaw dla dzieci.

1 Comment

  1. GiGi

    fajna ta nowa wersja perły, choć ja ze swojej (starej wersji) też jestem zadowolony 🙂 pozdrawiam!

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *