Kieszonkowa drukarka z kopią elektroniczną, czyli Temo HS EJ w akcji!

W kontekście tej drukarki fiskalnej najczęściej pisze się lub mówi o kompaktowych gabarytach i bardzo małej wadze. I nie powinno to dziwić, bo Posnet Temo HS EJ to od lat najmniejsze urządzenie rejestrujące na rynku. I chyba po prostu niewiele osób spodziewa się, że tak poręczna drukarka może posiadać wysokie parametry czy bardziej zaawansowane funkcje. A przy bliższym kontakcie, czyli nie tylko wzrokowym, model Temo HS EJ ujawnia swój spory potencjał ?

Drukarka do systemu nie musi być duża!

Samo określenie „system sprzedaży” kojarzy nam się zazwyczaj z czymś bardzo rozbudowanym. Z rozwiązaniem dla firmy, w skład którego wchodzi kilka urządzeń oraz programów komputerowych. A systemy sprzedaży mogą być przecież różne – mniejsze bądź większe – w zależności od potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Niekiedy składają się wyłącznie z 3 elementów: drukarki fiskalnej, komputera oraz programu do zarządzania handlem. I nadal będzie to system sprzedaży, który zagwarantuje skuteczne i wygodne obsługiwanie klientów.

W takim rozwiązaniu dla firmy poradzi sobie świetnie m.in. Temo HS EJ. Drukarka fiskalna Posnet pozwoli wtedy na obsługę 100 000 pozycji towarowych oraz zagwarantuje płynną współpracę z komputerem i programem sprzedażowym. Co ciekawe, ten model już w standardzie zapewnia m.in. wydruk faktur VAT. Ponadto, Posnet Temo HS EJ można wyposażyć w opcjonalny moduł Bluetooth – umożliwiający bezprzewodową współpracę z firmowym komputerem.

Wygoda pracy z kopią elektroniczną

Kopia elektroniczna to funkcjonalność odmieniana przez wszystkie możliwe przypadki. W związku z tym, że pojawiła się ona także w drukarce fiskalnej Posnet Temo HS EJ, warto o niej napisać kilka słów. Za sprawą elektronicznej kopii paragonów podatnik nie musi archiwizować takiej dokumentacji w formie zadrukowanych rolek papieru termicznego. Jest to więc nie tylko wygodne, ale też bezpieczne rozwiązanie technologiczne. Dane cyfrowe nie są narażone na wyblaknięcie i można je w dowolnym momencie zapisać na dodatkowym nośniku. Poza tym, drukarka fiskalna z kopią elektroniczną zużywa mniej papieru termicznego (tylko do wystawiania paragonów, faktur VAT czy raportów). W związku z tym, zmniejszają się wydatki na rolki, czyli koszty eksploatacji urządzenia rejestrującego.

Posnet Temo HS EJ

Małe gabaryty, „wielkie” podzespoły

O mechanizmie termicznym w Posnet Temo HS EJ wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, ale warto dodać, że jest to technologia, która zapewnia naprawdę szybkie wystawianie dokumentów – z prędkością do 22 linii tekstu na sekundę. A to na pewno przekłada się na automatyzacje obsługi klientów. Tym bardziej, że mamy tu do czynienia z bardzo prostą instalacją nowej rolki papieru termicznego. Ponadto, model Temo HS EJ posiada wydajny akumulator. Bateria tego urządzenia, przy pełnym naładowaniu, gwarantuje wystawienie nawet 50 000 wierszy tekstu na paragonach. Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników, zwłaszcza przedsiębiorców „mobilnych”, jest opcja naładowania akumulatora także przy pomocy instalacji samochodowej (za użyciu specjalnej ładowarki).

1 Comment

  1. Turbo

    Co racja to racja. Nie dość, że najmniejsze urządzenie na rynku, to jeszcze z fajnymi rozwiązaniami. Posnet pro 😀

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *