Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ – czyżby… ponadczasowa?

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Technologie sprzedaży, podobnie jak inne, trwają w nieustannym rozwoju. Co roku powstają kolejne urządzenia rejestrujące – jeszcze nowocześniejsze, jeszcze wydajniejsze, jeszcze bardziej funkcjonalne. Oczekiwania samych przedsiębiorców również stale rosną. Co zatem sprawia, że pewne modele, mimo iż są na rynku już od dłuższego czasu, cieszą się wciąż sporym zainteresowaniem podatników? Może „zapytajmy” o to jeden z takich przykładów, czyli kasę fiskalną Posnet Mobile HS EJ.

Tak niewielka kasa rejestrująca…

Jeśli chodzi o Posnet. kasy fiskalne tej firmy zyskują zainteresowanie przedsiębiorców z różnych powodów. Z pewnością ten model ujmuje swoim… wyglądem! I mowa tu nie tylko o estetyce (aczkolwiek trzeba przyznać, że elegancka sylwetka, ciekawa kolorystyka i dopieszczone detale to cechy w tym przypadku niepodważalne). Chodzi przede wszystkim o praktyczny wymiar zastosowanego designu. Mobile HS EJ ma naprawdę małe gabaryty – do tego stopnia, że to zdaje się nadal najmniejsza kasa fiskalna, jaka jest dostępna na obecnym rynku. A co za tym idzie, także wyjątkowo lekka oraz poręczna. Żeby to sobie lepiej uzmysłowić, wystarczy wiedzieć, że mieści się nawet w kieszeni marynarki. I to nie wszystko. Poza solidną obudową, model marki Posnet dysponuje wydajną baterią, umożliwiającą korzystanie z urządzenia bez dłuższego dostępu do źródła zasilania sieciowego. Dlaczego zestawiamy ze sobą akurat takie rozwiązania? To proste: z wymienionych atutów wyłania się obraz kasy fiskalnej wprost idealnej do pracy mobilnej. Wygodnej w użyciu, łatwej w przechowywaniu, odpornej na częsty transport i zabezpieczającej wykonywanie obowiązków w warunkach bez stałego dostępu do prądu.

…a tyle w niej funkcjonalności!

Czy kasa fiskalna od Posnet mogłaby się cieszyć uznaniem użytkowników ze względu na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne? Cóż, to z pewnością dość istotny aspekt, ale jednocześnie za mało, by przyczynić się do tak dużej popularności omawianego modelu. A zatem co jeszcze kryje w sobie Mobile HS EJ? Okazuje się, że znacznie więcej, niż by się z początku wydawało. Kasa oferuje zapis kopii paragonów w formie elektronicznej. Ta jedna funkcja daje dużo udogodnień, takich jak prostsza realizacja fiskalnych obowiązków, obniżenie kosztów dotyczących zakupu materiałów eksploatacyjnych, czy też wygodniejszy sposób na archiwizację danych bądź opcja dodatkowego ich zabezpieczenia na innych nośnikach danych. Ponadto, do zalet Mobile HS EJ należy również zaliczyć łatwy w obsłudze mechanizm drukujący, programowalne przyciski funkcyjne, a także automatyczne przypomnienia o konieczności wykonania konkretnego raportu lub przeglądu technicznego. Jakby tego było mało, kasa fiskalna Posnet posiada złącza RS232 i USB, dzięki czemu sprawnie komunikuje się z urządzeniami peryferyjnymi. Znowu te wszystkie atuty przywołują na myśl 2 konkretne wnioski. Pierwszy z nich jest taki, że Posnet Mobile HS EJ sprawdza się świetnie nie tylko w działalnościach mobilnych, ale i stacjonarnych. Tym bardziej, jeśli na danym stanowisku sprzedaży nie ma za dużo miejsca. Drugi wniosek to taki, że małe i pozornie nieszczególne urządzenia potrafią zaoferować naprawdę atrakcyjną funkcjonalność.

Zaś cały opis kasy fiskalnej i jej zoptymalizowanych rozwiązań powinien rozwiać wątpliwości na temat tego, czemu wciąż znajduje się ona w czołówce najchętniej wybieranych technologii sprzedaży wśród polskich przedsiębiorców.

1 Comment

  1. mój_model_!

    Czyżby…taaak! 😀

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *